درباره ما

شرکت ایمن اندیشان پویا نوین در سال 1385 تاسیس گردید.این شرکت در زمینه های فناوری اطلاعات و QHSE فعالیت مینماید.این شرکت با دریافت کارت بازرگانی در سال 1390 جز واردکنندگان قطعات سرور و کامپیوتر و تجهیزات اندازه گیری میباشد. شرح کلی خدمات: ارائه تجهیزات،طراحی و اجرای شبکه های LAN,WAN،طراحی و اجرای شبکه های فیبر نوری ارائه تجهیزات اکتیو شبکه سرور و سوئیچ ارائه خدمات مجازی سازی و پشتیبان گیری اطلاعات نصب و راه اندازی تجهیزات رایوئی و وایرلس می باشد.

معرفی بهترین محصولات موجود در حوزه شبکه

سیسکو Cisco

در حال حاضر سیسکو یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده سوئیچ ، روتر و فایروال در دنیا با شعار "تغییر روش زندگی، کار، بازی و آموزش" می باشد.

اچ پی ایی HPE

محصولات اصلی شرکت اچ‌پی شامل: سرورهای قدرتمند ، سوئیچ ، دستگاههای ذخیره سازی ، لپ تاپ ، دوربین دیجیتال ، رایانه ، تلویزیون ، چاپگر ، تلفن‌های همراه ، نرم‌افزارهای مدیریت شبکه و ... است.

کیونپ Qnap

در واقع همانطور که از نام محصول پیداست این شرکت مشخصا ( ارائه دهنده ابزارها و دستگاه های با کیفیت شبکه ) می باشد. کیونپ فعالیت رسمی خود را از سال 2004 آغاز نمود و توانست با تولید و ارائه محصولات با کیفیت اکنون جزو برترین تولید کنندگان محصولات شبکه در بین رقبای خود باشد.

آخرین مقالات

در حال بارگیری نوشته ها...

همکاران ما